Érdekli ez a munka?

    Egyetértek a személyes adataim feldolgozásával. Az Ön adatait, megfelelő munkalehetőségek megszervezése céljából tároljuk.Részletes információért és visszavonási lehetőségekért lásd: Adatvédelmi tájékoztató honlapunk használatához

    Kezdés: 2022.02.14, 2022.02.21.
    Munkavégzés helye: 5442 Ruβbach

    Feladatok:
    – MAG hegesztés

    Követelmények:
    – Befejezett szakirányú végzettség
    – Szakmai tapasztalat min. 2-3 év
    – Érvényes minősítés
    – Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
    – Saját autó és B kategóriás jogosítvány

    Amit mi kínálunk
    – Fizetési feltételek: 14,20€ bruttó/óra + 0,89 €/ óra Montagezulage+ 26,40 € nettó/ nap Auslöse + 20€ Fahrgeld
    – Biztosított és részben fizetett szállás a munkáltató által
    – Hozzájárulás a szállás költségeihez 15€ nettó/ nap: H-CS
    – Ausztriai bejelentés és szerződés
    – 13. és 14. fizetés
    – Szabadság munkatörvény alapján
    – Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

    Várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu email címre. Bővebb információkért hívjanak bennünket a: +36702362030, +421950654464-es telefonszámainkon. Kapcsolattartó
    személy: Mgr. Keszeli Annamária