Érdekli ez a munka?

    Egyetértek a személyes adataim feldolgozásával. Az Ön adatait, megfelelő munkalehetőségek megszervezése céljából tároljuk.Részletes információért és visszavonási lehetőségekért lásd: Adatvédelmi tájékoztató honlapunk használatához

    Tapasztalattal rendelkező villanyszerelő kollégákat keresünk kapcsolószekrénykötésre Németországba hosszútávú munkára.
    Munkavégzéshelye: Nufringen
    Kezdés: 2020.05.11.

    Feladatok:

    – Kapcsolószekrények összeszerelése kapcsolási rajzok alapján
    – Kábelcsatornák rögzítése
    – Kábelek és vezetékek behúzása
    – Biztosítékok, relék és vezérlők bekötése

    Követelmények:

    – Releváns szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
    – Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
    – Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten
    – Saját autó és B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

    – Fizetési feltételek: 13,13 € bruttó/ óra + Auslöse 50€nettó/ munkanap
    – Munkáltató által biztosított szállás a munkavégzés helyén vagy közelében
    – Heti előleglehetőség 200€-ig
    – Túlóra lehetőség 25%-os műszakpótlékkal
    – Határozatlan idejű németországi munkaszerződés
    – Nyugdíj-és betegbiztosítás
    – Teljes munkaidős foglalkoztatottság
    – Hazautazás individuálisan a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján
    – Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

    Német nyelvű önéletrajzokat várjuk az: info@prestigework.eu e-mail címre, vagy hívjanak minket a +36 702 362 030 vagy a +421 950 654 464-es telefonszámainkon.