Hoszútávú németországi munkavégzésre keresünk ipari villanyszerelőket akár azonnali kezdési lehetőséggel Stuttgárt környékére.

    Feladatok:

    – Ipari gépek, berendezések villanyszerelési feladatainak ellátása
    – Ipari gépek, szerkezetek telepítése során felmerülő villamos munkálatok,anyagok felmérése és elvégzése
    – Épületek villanyszerelési feladataik ellátása,
    – Egyéb villanyszerelési munkálatok ellátása

    Követelmények:

    – Villanyszerelő végzettség
    – Szakmai tapasztalat
    – Német nyelv ismerete A2/B1-es szinten – párok esetén, elég ha egy beszéli a német nyelvet
    – Kivitelezéshez használt villamos szerelési anyagok ismerete
    – Saját autó és jogosítvány
    – Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

    Amit kínálunk:

    – Fizetési feltételek: 13€ bruttó/óra + 50€ nettó Auslöse/nap
    – Munkáltató által biztosított szállás
    – Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
    – Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
    – Túlóra pótlék
    – Hazautazás turnusokban megoldható
    – Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu email címre várjuk vagy hívjanak bennünket a +36 702 362 030 vagy a +421 950 654 464 es telefonszámainkon.