Kezdés: folytonosan egész évben, hétfői kezdéssel
    Munkavégzés helye: München, Ausburg, Ulm, Stuttgart, Mannheim, Bamberg, Nürnberg

    Feladatok:
    – Kazánok és fűtőtestek beszerelése és üzembehelyezése
    – Minden, ami a fürdőszoba és a wc szanitér bekötéséhez és üzembehelyezéséhez tartozik
    – Szellőzőrendszerek, csőhálózatok szerelése
    – Önálló munkavégzés terv-és műszaki rajz alapján
    – Csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések tervezett karbantartásának elvégzése

    Elvárások:
    – Szakirányú végzettség
    – Munkatapasztalat min. 2-3 év
    – Német nyelv ismerete A2-es szinten – párok esetén elég ha egy valaki beszél németül
    – Saját autó és B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:
    – Kezdő fizetés: 13,30€-14,00€ bruttó/ óra + Auslöse 20-30 € nettó/ nap
    – Munkáltató által biztosított és egész összegben térített szállás a munkahely közelében
    – Túlóra lehetőség 25%-os műszakpótlékkal, vagy kivehető plusz szabadságban
    – Heti előleglehetőség 200€-ig
    – Határozatlan idejű németországi munkaszerződés közvetítői díjak nélkül
    – Nyugdíj-és betegbiztosítás
    – Teljes munkaidős foglalkoztatottság
    – Hazautazás turnusokban megoldható vagy munkaltatóval történő előzetes megegyezés alapján
    – Magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu e- címre, vagy hívjanak minket a +36 702 362 030 vagy a +421 950 654 464-es telefonszámainkon. Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária