Megbízható partnereink számára keresünk szakképzett villanyszerelőket ipari csarnokokban történővillanyszerelési munkákra, 2018 végéig. A munkák csoportokban zajlanak, napi ütemterv és rend szerint. A munkavégzés helye: Közép-Németország. A munka kezdete: 2017. 11. 09-től

    A keresett szakember megnevezése:

    • Elektrotechnikus – elektromechanikus – ipari gépszerelő
    • Aki képes elektrotechnikai rajzok és szimbólumok olvasására, értelmezésére

    A feladatokról bővebben:

    • Vezetékek csatlakoztatása az elosztókhoz és ipari eszközökhöz
    • Kábelek telepítése és konnektorok, lámpák, esetleg áramelosztók bekötése
    • Cégek, épületek villanyszerelése
    • A felmerülő problémák hatékony megoldása

    Követelmények:

    • angol vagy német nyelv ismerete kommunikatív A2/B1 szinten(nem kötelező minden villanyszerelőnél kommunikatív szinten)
    • megszerzett szakképzettség – villanyszerelő, elektrotechnikus, villanyszerelő vagy elektromechanikus szakmában
    • min. 2 éves szakmai tapasztalat
    • saját autó
    • felelősség, pontosság, önállósság, határozottság
    • kezdeményező és felelősségteljes hozzáállás a munkához és a problémák megoldásához

    Ami kínálunk:

    • bér:nettó 13,20€ B1német nyelvtudásnál
    • bér: nettó 12,20€ A1-A2 nyelvtudásnál
    • a munkáltató által fizetett szállás
    • heti előleg
    • túlóra lehetősége
    • munkaszerződés a német munkáltatóval
    • stabil és hosszú távú munka azonnali munkába lépéssel
    • a munkáltató által fizetett adó és szociális hozzájárulások
    • családi pótlék a gyermek számára
    • szabadság igénylésének lehetősége
    • évente 1-2 alkalommal a munkaruha megtérítése
    • lehetséges turnusokban dolgozni, a munkáltatóval történő megegyezés alapján
    • megbízható támogatás a csapatunktól
    • FIGYELEM! 350 euró prémiumot kínálunk Önnek az első fizetéshez – ha már Németországban vagy Ausztriában dolgozik ésfontolgatja a munkahelyváltást.