Állást kínálunk: Villanyszerelő szakembereknek akik szeretnék szaktudásukat kamatoztatni, tiszta és barátságos környezetben dolgozni, professzionális ellátásban részesülni.

    Feladatok:

    – Egyedi kapcsolószekrények moduljainak bekötése és tesztelése
    – Beépített alkatrészek ellenőrzése kapcsolási rajzok és alkatrészlisták alapján
    – Hibák és hiányosságok dokumentálása, javítása
    – Mérések elvégzése

    Előny:

    – Befejezett szakképzés az elektronika, az automatizálási technológia vagy az ipari elektronika területén.
    – A gépi kábelezésben, a gépvezetékelésben és a kapcsolószekrények kezelésében szerzett több éves tapasztalat vagy professzionális ismeret.
    – Vezérlőszekrények és vezérlőrendszerek terv szerinti építése és bekötése.
    – Az automatizálási technológia alapismerete.
    – Kábelvezető rendszerek szerelése.
    – Adat- és távközlési technológia ismerete.
    – A gyártott és a meglévő elektromos rendszerek munkájának mérése és vizsgálata.

    Elvárások:

    – A német nyelv alap szintű használata (A2-B1es szint).
    – Szakirányú végzettséget igazoló dokumentum.
    – Szakirányú tapasztalat.
    – B – kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

    Amit kínálunk:

    – Németországi határozatlan idejű munkaszerződés. Tartós, hoszú távú foglalkoztatással.
    – Garantált kezdőfizetés bruttó 3000-3200Euro.Ez a garantált bérminimum, ami emelkedhet:
    – a német nyelvtudással,
    – a túlórákkal,
    – egyéni teljesítménnyel!
    – Biztosított szállás (A munkahelytől számított max. 10 km-re.)
    – Fizetett szabadság, betegszabadság.
    – Munkaruházatot és munkafelszerelést ingyenesen biztosítunk.
    – Munkaterületeink Közép-, és Dél-Németország területén helyezkednek el.
    – Magyar koordinátor.

    Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el nekünk fényképes NÉMETnyelvű önéletrajzát a következő e-mail címre: info@prestigework.eu,
    Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária, Telefon: +421 950 654 464, +36 702 362 030