Tapasztalattal rendelkező csőszerelő szakembereket keresünk németországi munkavégzésre, csővezeték rendszerek építésére.

    Munkavégzés helye:

    – Rendsburg

    Kezdés:

    – 2019 január

    Feladatok:

    – Csővezeték rendszerek építése
    – Műszaki rajzok olvasása

    Elvárások:

    – Szakirányú végzettség
    – Szerelési tapasztalat izometrikus csővezetékkel
    – Munkatapasztalat min. 2-3 év
    – Német nyelv ismerete B1-es szinten (csoport esetén, elég ha egy valaki beszéli a nyelvet)
    – Saját autó és jogosítvány
    – Precíz munkavégzés
    – Amit kínálunk:
    – Fizetési feltételek: 13€-tól bruttó/óra + 40€ Auslöse/nap
    – Német bejelentésű szerződés német munkáltatóval
    – Szállás: biztosított

    Ha az állásajánlat felkeltette figyelmét, várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu e- címre vagy hívjanak minket a +36 702 362 030 vagy a
    +421 950 654 464-es telefonszámon.