Tapasztalattal rendelkező ácsokat keresünk ausztriai munkavégzésre akár azonnali kezdési lehetőséggel.
    Munkavégzés helye: 7223 Sieggraben/ Burgenland

    Feladatok:

    – Különböző faipari feladatok elvégzése

    Elvárások:

    – Befejezett végzettség
    – Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
    – Német nyelv ismetere A2/B1-es szinten
    – Saját autó a kiutazáshoz és munkába járáshoz

    Amit mi kínálunk:

    – Bérezés: 12,11€ – 13,42€ bruttó/óra+ 26,40 € nettó/ nap Auslöse
    – Biztosított és részben térített szállás a munkáltató által
    – Hozzájárulás a szállás költségeihez 15€ nettó/nap: H-CS
    – Akár azonnali kezdési lehetőség
    – Ausztriai bejelentés és szerződés
    – 13. és 14. fizetés
    – Szabadság
    – Magyar nyelvű kapcsolattartó személy

    Várjuk német nyelvű önéletrajzaikat az info@prestigework.eu email címre. Bővebb információkért hívjanak bennünket: +36702362030, +421950654464.