Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Nabízíme pracovní příležitost pro zámečníky na dlouhodobou práci na území Rakouska. Náplň práce –různé typy zámečnických prací.
    Místo výkonu práce: Tyrolsko a nástup od 8. 1. 2018.

    Náplň práce:

    – Práce podle technických výkresů
    – Vykonávání údržbářských prací na stavebních strojích

    Požadavky:

    – Ukončené odborné vzdělání
    – Praxe v oboru je požadována minimálně 2 roky
    – Ovládání německého jazyka na úrovni B1
    – Vlastní auto a řidičský průkaz typu B

    Co nabízíme:

    – Platební podmínky: 11,36 € brutto/hodina + 26,40 € netto Auslöse/den
    – Hrazené a zabezpečené ubytování
    – Stabilní a dlouhodobá práce s nástupem od ledna
    – TPP s rakouským zaměstnavatelem
    – Platba daní, sociálních příspěvků
    – Nárok na dovolenou podle zákoníku práce

    V případě zájmu o tuto pracovní nabídku zašlete Váš životopis v německém jazyce na e-mailovou adresu: info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky: + 421 950 654 464.