Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Pro našeho významného klienta v Německu hledáme 4 stavební elektrikáře na elektroinstalaci nových budov, nástup ihned.

    Podmínka: komunikativní znalost německého jazyka.
    Práce na hlavní pracovní poměr, místo výkonu práce: Stuttgart, dlouhodobá práce.
    Popis pracovní pozice:
    • čtení a porozumění elektrotechnických výkresů a symbolů,
    • provádění elektrické instalace v nových budovách, firmách,
    • osazení elektrických kabelů,
    • napájení zásuvek, vypínačů, svítidel, RAS, EIB,
    • nouzová svítidla, protipožární systémy, hlásiče,
    • montáž elektrických zařízení,
    • montáž kovových roštů,
    • zapojování elektrických rozvodných skříní.
    Stručný popis výkonu práce:

    Kabelwege, Kabelzug, allg. Kabelanschlussarbeiten, Verteilungen– hoheZuverlässigkeitundzwingenddeutschsprachig

    Požadavky – kandidát by měl splňovat následující kritéria:
    • komunikativní znalost němčiny A2 / B1,
    • ukončené vzdělání – elektrikář, elektrotechnik, elektromontér neboelektromechanik,
    • praxe v oboru min 2 roky,
    • vlastní auto, do dvojice stačí jeden vůz,
    • samostatnost,
    • spolehlivost, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce.
    Nabídka – společnost Vám nabízí zajímavý balíček benefitů:
    • mzda 13,20 NETTO při znalosti německého jazyka B1,
    • mzda 12,20 NETTO při znalosti jazyka A1-A2,
    • ubytování hrazené zaměstnavatelem,
    • týdenní zálohy,
    • možnost pracovat přesčasy,
    • pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem,
    • stabilní a dlouhodobá práce s nástupem ihned,
    • platba daní a sociálních příspěvků zaměstnavatelem,
    • rodinné přídavky na dítě,
    • nárok na dovolenou,
    • 1-2 krátročněhrazený pracovní oděv,
    • po dohodě se zaměstnavatelem možnost pracovat na turnusy,
    • velmi dobrá podpora od našeho týmu.
    • POZOR! Jako pomoc při rozhodování Vám nabídneme 350Eur prémii k první výplatě pokud jste již zaměstnán v Německu nebo v Rakousku, a uvažujete o změnu zaměstnání.

    Ozvěte se nám – Těšíme se na Vaše dotazy!

    V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete co nejdetailnější životopis s Vaší pracovní historií.