Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hledáme šikovné, zkušené, průmyslové a stavební elektrikáře i skupinu elektrikářů na provádění různých elektrikářských prací na dlouhodobou práci do Německa (jižní, střední Německo) s hrazeným a zabezpečeným ubytováním.

    Náplň práce:

    – Čtení a porozumění elektrotechnickým výkresům a symbolům
    – Provádění elektrické instalace v nových budovách, firmách
    – Osazení elektrických kabelů
    – Nouzová svítidla, protipožární systémy, hlásiče
    – Montáž elektrických zařízení
    – Montáž kovových roštů
    – Zapojení elektrických rozvodných skříní

    Požadavky:

    – Ukončené odborné vzdělání – elektrikář, elektrotechnik, elektromontér, elektromechanik
    – Požadovaná praxe v oboru minimálně 2–3 roky
    – Znalost německého jazyka na úrovni A2/B1
    – Auto a řidičský průkaz typu B
    – Spolehlivost, samostatná práce, preciznost

    Nabízíme:

    – Nástupní plat: 11,15€ brutto/h + 37€ Auslöse netto/ pracovní den + 0,19€/ km
    – Ubytování hrazené a zabezpečené zaměstnavatelem
    – TPP s německým zaměstnavatelem
    – Možnost pracovat přesčasy
    – Týdenní zálohy do výše 200 €
    – Stabilní a dlouhodobá práce s nástupem ihned
    – Platba daní a sociálních příspěvků zaměstnavatelem
    – Rodinné přídavky na dítě
    – Nárok na dovolenou
    – Slovenská kontaktní osoba

    Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, Vaše životopisy v německém jazyce nám posílejte na info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle: + 421 950 654 464.