Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hledáme zkušené elektrikáře s dlouholetou praxí do Německa, do firmy Umicore i s možností okamžitého nástupu.

    Náplň práce:

    – Montáž výrobních linek

    Požadavky:

    – Ukončené vzdělání – elektrikář, elektrotechnik, elektromontér, elektromechanik
    – Požadována praxe v oboru minimálně 3 roky
    – Znalost německého jazyka na úrovni B1
    – Auto a řidičský průkaz typu B
    – Spolehlivost, samostatná práce, preciznost

    Nabízíme:

    – Platební podmínky: 13 € brutto/hodina + 24 € Auslöse netto/den
    – Ubytování hrazeno a zabezpečeno zaměstnavatelem
    – Příspěvek na cestovní náklady ve výši 200 €
    – TTP s německým zaměstnavatelem
    – Možnost pracovat přesčasy
    – Stabilní a dlouhodobá práce s nástupem ihned
    – Platba daní a sociálních příspěvků zaměstnavatelem
    – Rodinné přídavky na dítě
    – Nárok na dovolenou
    – Možnost výkonu práce na turnusy 3/1,4/1

    Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, svoje životopisy v německém jazyce nám posílejte na info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonním čísle: + 421 950 654 464.