Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Nabízíme pracovní příležitost pro topenáře, vodoinstalatéry a plynaře na dlouhodobou práci do Německa na TPP do regionů Baden Württemberg a Bayern.
    Nástup: od 07.06. nepřetržitě po celý rok

    Náplň práce:
    – Instalace sanity, topení, vodovodních potrubí, vzduchotechniky, instalace potrubí a potrubních sítí
    – Znalosti v oblasti vytápění a instalatérských prací
    – Svařování plastů a lisování potrubí
    – Samostatná práce podle specifikací plánu

    Požadavky:
    – Ukončené vzdělání v daném oboru
    – Znalost německého jazyka na úrovni A2. Ve dvojici stačí znalost jazyka u jednoho kandidáta
    – Praxe v oboru je požadována min. 2 roky
    – Vlastní auto a řidičský průkaz
    – Přesnost, samostatnost, iniciativní a zodpovědný přístup k práci a řešení problémů

    Nabízíme:
    – Nástupní plat: 12,79 € brutto /h + dieta 20 € netto na každý odpracovaný den
    – Ubytování hrazené a zabezpečené zaměstnavatelem
    – Týdenní zálohy do 200 €
    – Možnost pracovat přesčasy
    – Pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem na TPP
    – Platba daní, sociálních příspěvků a rodinné přídavky na dítě
    – Nárok na dovolenou podle zákoníku práce
    – Ročně 1–2krát hrazen pracovní oděv
    – Slovenská kontaktní osoba

    V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete co nejdetailnější životopisy s Vaší pracovní historií v německém jazyce. E-mail: info@prestigework.eu, Tel: +421 950 654 464