Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    S nástupem od ledna 2019 hledáme zkušené potrubáře na montáž potrubních systémů do Německa, do města Rendsburg.

    Pracovní náplň:

    – Práce s technickými výkresy a izometriemi
    – Připojování

    Požadavky:

    – Ukončené odborné vzdělání
    – Praxe v oboru je požadována minimílně 2–3 roky
    – Německý jazyk na úrovni B1 (u skupin stačí, když jedna osoba ovládá jazyk)
    – Vlastní auto a řidičský průkaz typu B

    Nabízíme:

    – Platební podmínky: od 13 € brutto/hodina + Auslöse 40 €/den
    – Smlouva s německým zaměstnavatelem na TPP
    – Ubytování: zabezpečené
    – Nástup: od ledna 2019

    V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete co nejdetailnější životopisy v německém jazyce s Vaší pracovní historií na e-mailovou adresu: info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte telefonicky: +421 950 654 464.