Máte zájem o tuto pracovní nabídku?

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov. Vaše údaje budú uložené za účelom sprostredkovania vhodných pracovných príležitostí. Podrobnejšie informácie nájdete tu: Informácie o ochrane osobných údajov

    Hledáme šikovné elektrikáře na montáž rozvaděčů do Německa na trvalý pracovní poměr. Místo práce je Jižní Německo a nástup nepřetržitě po celý rok.

    Pracovní náplň:

    – Montáž skříňových rozvaděčů
    – Instalace a zapojení skříňových rozvaděčů
    – Práce podle schématu zapojení
    – Zkouška základních funkcí, a uvedení do provozu

    Požadavky:

    – Komunikativní znalost německého jazyka A2 / B1
    – Ukončené vzdělání – elektrikář, elektrotechnik, elektromontér nebo elektromechanik
    – Praxe v oboru min 2 roky
    – Vlastní auto a řidičský průkaz

    Nabízíme:

    – Nástupní plat: 11,83 €/h +45 € dieta na každý odpracovaný den, po půl roce zvýšení platů 12,50 € + 50 € dieta
    – Ubytování zabezpečené zaměstnavatelem
    – Týdenní zálohy do výše 200 €
    – Možnost pracovat přesčasy (25 %)
    – Pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem na TPP
    – Stabilní a dlouhodobá práce s nástupem od 7. ledna 20119
    – Platba daní, sociálních příspěvků a rodinné přídavky na dítě
    – Nárok na dovolenou podle zákoníku práce
    – Možnost výkonu práce na turnusy 3/1, 4/1 ale je dovolen i po 1,5 týdnu si vybrat delší víkend volna

    V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj životopis v německém jazyce e-mailem na e-mailovou adresu: info@prestigework.eu nebo nás kontaktujte
    telefonicky na tel. č.: +421 950 654 464.